Gulet BellaMare 6 Kabin Marmaris

BellaMare Gulet, Bodrum, Marmaris, Göcek'te uzmanlaşmış, Doğu Akdeniz çevresinde muhteşem yat kiralamaları için 12 kişiye kadar ağırlayabilen 6 kabinli bir yattır.

BellaMare Gulet tüm ihtiyaçlara göre yenilenmiştir. Geniş alanları ve aydınlık, modern iç dekorasyonu ile huzurlu ve harika bir kiralık tatil için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.  BellaMare'de ayrıca Bilgisayar, TV-Set, VCR, DVD-Player gibi oyuncaklar ve ihaleler bulunmaktadır.

Güverte üstü dinlenme ve açık hava yemek alanları gibi özellikleri ile kiralık yatınızda dinlenebilir, büyüleyici Akdeniz gezinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Flybridge'de dinlenmek, rüzgârın tadını çıkarmak, doğa harikalarına ve turkuaz sulara tanık olmak, farklı koylarda farklı ekosistemleri görmek, pruvada güneşlenmek veya teknedeki su oyuncaklarından en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız. Herkes için bir şey var!

Yiyecek ve içecekler - Yemek hizmetleri ücretleri haftalık/misafir başına 380 €'dur, İçecekler konaklama ve tüketim süresine göre belirlenir.

Temizlik  fiyata dahildir- günlük kabin ve banyo temizliği yapılabilir. Nevresimler isteğe göre her gün değiştirilebilir. Tüm banyolarda saç kurutma makinesi, şampuan,  plaj havlusu, haftada kişi başı günlük değiştirilen el havlusu ve büyük havlu bulunur. 

Su ekipmanları ve oyuncaklar – Stand Up Paddle Board, Su Kayağı, Wakeboard, Ringo, Kano, Şnorkelle Dalma Ekipmanları, Balık Tutma Ekipmanları, Güneşlenme minderleri, Gulet önünde gölgelik için güneş yelkeni, Güvertenin arka tarafında eğlence alanı, Güverte duş bulunuyor.

Liman ve turizm vergileri – Liman vergileri, özel marinalar ve tüm gümrük ücretleri ekstra ödemelerdir.

Ana Kabin 1 1 çift kişilik yatak 2 Yolcu

Ana Kabin 2 1 çift kişilik yatak 2 Yolcu

Çift Kişilik Kabin 1 1 çift kişilik yatak 2 Yolcu

Çift Kişilik Kabin 2 1 çift kişilik yatak 2 Yolcu

Çift Kişilik Kabin 3 1 çift kişilik yatak 2 Yolcu

Çift Kişilik Kabin 4 1 çift kişilik yatak 2 Yolcu

 

Misafir: 12

 Kabin: 6

 Yatak: 6

 Banyo: 6

 Oda sayısı: 6

 Tekne Tipi: Özel Kiralama / Gulet

 Boyut: 38 m

BU YAZIYI PAYLAŞ