Gulet-Boreas-Bodrum

8 Quat Kabin, 4 Double Kabin, 1 Triple Kabin, 3 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 16 kamaraya sahiptir.

 2 x 450 HP Cummins beygirlik motoru ve 115 Kw, 35 Kw, 10.5 Kw jeneratöre sahiptir.

Boreas guleti 2010 yılında inşa edilmiştir. 2020 yılında geçirdiği renovasyonla beraber günümüzdeki son halini almıştır. 40 m boy ve 10 m ene sahip tekne 7 personel ile mavi tur hizmeti veriyor.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 12 deniz miline erişmektedir.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları, dinlenme alanları ve Amerikan bar mevcuttur.

Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Boreas teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Tatil esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk Suları sınırlarında geçerli olan wi-fi internet hizmetimiz mevcuttur.

Dileyen misafirler için, Wake Board, Water Skiing, Ringo, Su Kayağı, gibi su sporları opsiyonel olarak bulunmaktadır. Mavi Yolculuk ’un keyfini Türkiye’nin bakir koylarında çıkarmak isteyen yolcularımıza eğlence fırsatı da sunmaktadır.

BU YAZIYI PAYLAŞ