Gulet- Prenses Lila

Modern ve geniş kabinler, salon ve güverte misafirlerin konforu için özel olarak dizayn edilmiştir 6 tane çift kişilik, 2 tane üç kişilik kabin ile maksimum 18 kişinin konaklaması mümkün. Her kamarada klima, özel duş ve tuvalet bulunuyor.

Prenses Lila 2003 yılında inşaa edilmiş, 36 metre uzunluğunda, yüksek kaliteli bir yattır.

Tam donanımlı ayrı bir mutfak, açık ve kapalı yemek bölümü ile klimalı bir salonu bulunmaktadır. Salonda TV, DVD, müzik sistemi bulunmaktadır. Ayrıca güvertede geniş bir alanda yeterli güneşlenme minderleri mevcuttur.

Yat Mürettebatı

Prenses Lila sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli 4 kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar.

Bu ekip kaptan, şef, güverte ve servis personellerinden oluşur. Tur boyunca size eşik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunuyor. Mürettebat tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sağlayacaklardır.

Teknik Detaylar:

Yat Türü: Gulet

Boy: 36 m / 118.50 ft

Genişlik: 7.60 m / 24.50 ft

Yapım 2003

Motor:1 x Iveco 450 Hp

Hız: 11 Knot

Jeneratör: 44 + 33 kVa

Elektrik: 12+24+220 V

Klima: 6 saat / günlük

BU YAZIYI PAYLAŞ