Gulet-Prenses Karia-Bodrum

Prenses Karia Gulet, Bodrum, Marmaris, Fethiye'de uzmanlaşmış, Doğu Akdeniz çevresinde muhteşem yat kiralamaları için 12 kişiye kadar ağırlayabilen 6 kabinli bir gulettir.

Prenses Karia Gulet tüm ihtiyaçlara uygun olarak yenilenmiştir. Geniş alanları ve aydınlık, modern iç dekorasyonu ile huzurlu ve harika bir kiralık tatil için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Günlük/haftalık turumuzda kabin ekibimizle tanışın ve size sunduğumuz eşsiz deneyimin tadını çıkarın!

Güvertede dinlenme ve açık havada yemek yeme alanları gibi özellikleri ile lüks kiralık yatınızda dinlenebilir, büyüleyici Akdeniz gezinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Güvertede dinlenmek, rüzgarın tadını çıkarmak, doğa harikalarına ve turkuaz sulara tanık olmak, farklı koylarda farklı ekosistemlerle tanışmak, pruvada güneşlenmek veya teknedeki su oyuncaklarından en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, herkes için bir şeyler var!

Yiyecek ve İçecekler – Yemek ve içecekler fiyata dahil değildir.

Temizlik – Tüm banyolarda haftada kişi başı saç kurutma makinesi, şampuan, 3 el havlusu, 3 yüz havlusu ve 3 büyük havlu bulunur.

Su ekipmanları ve oyuncakları – Su kayağı, Kano, Şnorkel Ekipmanları, Balık Tutma Ekipmanları, Güneş minderleri, Gulet önünde gölgelik için güneş yelkeni, Güvertenin arka tarafında eğlence alanı geliyor, Güverte duşu.

Liman ve turizm vergileri – Liman vergileri, özel marinalar ve tüm gümrük ücretleri ekstra ödemedir.

 

BU YAZIYI PAYLAŞ