Gulet Derya Deniz-Marmaris

2 Master Kabin, 3 çift kişilik kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan Gulet tipi yat 5 kamaraya sahiptir. 2x 280 HP IVECO beygirlik motoru ve 24 KW MITSUBISHI jeneratöre sahiptir.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam donanımlı mutfak, açık ve kapalı yemek alanı, dinlenme alanı ve Amerikan bar mevcuttur.

2008 yılında inşa edilmiştir. 2011 yılında geçirdiği yenilenmeyle beraber günümüzdeki son halini almıştır. 24 m boy ve 6,80 m ene sahip tekne 3 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 10 deniz miline erişmektedir.

Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Derya Deniz teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ayrıca salonda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz değerli mavi yolculuk konuklarımızın hizmetindedir.

Dileyen misafirler için, Ringo, Su Kayağı, Kano, gibi su sporları seçenekli olarak sunulmaktadır. Su sporları özelliği ile Türkiye’nin bakir koylarında mavi yolculuğun keyfini çıkarmak isteyen yolcularımıza eğlence fırsatı da sunmaktadır.

BU YAZIYI PAYLAŞ