Gulet Enderim-A -Bodrum

2 Master Kabin, 4 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 6 kamaraya sahiptir. 450 Hp Man beygirlik motoru ve 2 X 22.5 KVA ONAN jeneratöre sahiptir.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek alanı, dinlenme alanı ve Amerikan bar mevcuttur.

Enderim A guleti 2005 yılında inşa edilmiştir. 29 m boy ve 7,25 m ene sahip tekne 5 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir. Tekne Bodrum’da.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 10 deniz miline erişmektedir.

Tam donanımlı Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Enderim A teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ayrıca salonda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz değerli mavi yolculuk konuklarımızın hizmetindedir.

Tatil esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk Suları sınırlarında geçerli olan WIFI internet hizmetimiz mevcuttur.

Dileyen misafirler için, Water Sking, Ringo, Su Kayağı, Kano, gibi su sporları seçenekleri bulunmaktadır. Su sporları özelliği Türkiye’nin bakir koylarında mavi yolculuğun keyfini çıkarmak isteyen yolcularımıza eğlence fırsatı da sunmaktadır.

 

 

BU YAZIYI PAYLAŞ